Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Tower Barn Cottage, Brampton

Snadná online rezervace Tower Barn Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brampton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Tower Barn Cottage (Prázdninové domy), ubytování Brampton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Tower Barn Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Tower Barn Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Tower Barn Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Tower Barn Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Tower Barn Cottage (Prázdninové domy), Brampton

Tottergill Farm Cottages, Castle Carrock, Brampton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Tower Barn Cottage
Tower Barn Cottage 1Tower Barn Cottage 2Tower Barn Cottage 3Tower Barn Cottage 4Tower Barn Cottage 5Tower Barn Cottage 6Tower Barn Cottage 7Tower Barn Cottage 8Tower Barn Cottage 9Tower Barn Cottage 10

Set in Brampton in the Cumbria region, Tower Barn Cottage is a holiday home featuring a patio and garden views. This holiday home features a bar as well as free WiFi.

This 3-bedroom holiday home comes with a kitchen, a seating area, and a flat-screen TV. Free private parking is available at the holiday home.

Keswick is 42 km from Tower Barn Cottage. Newcastle International Airport is 66 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Tower Barn Cottage)

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km), Rybaření

Jídlo a pití

Restaurace, Bar

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Tower Barn Cottage)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Maestro, Solo, Bankcard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu