Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

The Old Laundry, Brampton

Snadná online rezervace The Old Laundry a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brampton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) The Old Laundry (Prázdninové domy), ubytování Brampton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) The Old Laundry. Každý pokoj, či ubytovací jednotka The Old Laundry může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku The Old Laundry se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte The Old Laundry vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

The Old Laundry (Prázdninové domy), Brampton

Four Gables, Newcastle Road, Brampton, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

The Old Laundry
The Old Laundry 1The Old Laundry 2The Old Laundry 3The Old Laundry 4The Old Laundry 5The Old Laundry 6The Old Laundry 7The Old Laundry 8The Old Laundry 9The Old Laundry 10The Old Laundry 11The Old Laundry 12The Old Laundry 13The Old Laundry 14The Old Laundry 15The Old Laundry 16The Old Laundry 17The Old Laundry 18The Old Laundry 19

The Old Laundry is set in Brampton. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi.

The holiday home features a kitchen with a dining area and a dishwasher, a bathroom, and a washing machine. A TV and DVD player are provided.

Keswick is 47 km from The Old Laundry, while Carlisle is 16 km from the property. Newcastle International Airport is 65 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (The Old Laundry)

Služby na recepci

Úschova zavazadel, Individuální přihlášení/ odhlášení

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (The Old Laundry)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (The Old Laundry)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.