Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

5 hvězdičkové penziony Brampton, Velká Británie

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Brampton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Brampton, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Brampton věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Brampton, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Chalupy Brampton , Hotely Brampton , Penziony Brampton , Prázdninové domy Brampton , Venkovské domy Brampton

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Brampton, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Brampton se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Brampton, apartmán Brampton, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 5 hvězdičkové penziony

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Heads Nook Hall 5***** Penziony, Brampton

Penziony, Heads Nook Hall
9.2

Brampton, Brampton, Velká Británie

Do centra města Brampton: ~7.3 km | Zobrazit hotel na mapě

This magnificent country guest house is on the edge of the village of Heads Nook, a 15-minute drive from Carlisle. It is surrounded by 8 acres of grounds, and retains a charming, chandelier lit-staircase and traditional open fireplaces. Dating back to the 1840s, Heads ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu